Особистий кабінет

Довідник

Пізнавальна і роз'яснювальна інформація по термінам та поняттям, які використовуються в сфері лакофарбових матеріалів

Концерн AkzoNobel N.V. та його бренди
Концерн AkzoNobel N.V. - голландська транснаціональна корпорація, яка виготовляє фарби та експлуатаційні покриття по всьому світу. Пропонує стійкі та інноваційні рішення, на які дедалі більше покладаються Клієнти, Партнери та Планета.
Як знайти показник ЛОС для фарб Sadolin?
Вибір безпечних фарб з низьким вмістом летких органічних сполук (ЛОС) безпосередньо пов'язаний з самим показником ЛОС, тому в цій замітці ми покажемо вам як знайти цей показник для фарб торгових марок Sadolin, Sadolin Professional, Nordsjö та Nordsjö Professional.
Що таке ЛОС?
ЛОС впливають на якість внутрішнього повітря та можуть мати короткотермінові та довготермінові негативні наслідки для здоров'я людини та довкілля. Знання про ЛОС допомагає робити більш обізнаний вибір продуктів для зниження впливу на здоров'я і покращення екологічної безпеки.
Переваги фарб на водній основі для обробки дерев’яних поверхонь

Розглянемо чому для фарбування дерев’яних поверхонь краще використовувати фарбу на водній основі та які її ключові переваги порівняно з іншими лакофарбовими матеріалами.

Сприйняття ступеня блиску (глянцю) фарби
Спробуємо простими словами пояснити той нюанс, коли купивши матову фарбу, після нанесення, вона виявляється глянцевою. У чому тут справа? Які чинники впливають на цю властивість продукту?
Таблиця співвідношень затверджувачів до продуктів AkzoNobel™
Ми підготували для Вас цю таблицю з метою полегшити використання двокомпонентних продуктів AkzoNobel™
Ще публікації
  • 1
  • 2