Особистий кабінет

Правила користування сайтом

Уважно ознайомтесь з цими правилами перш ніж починати користуватися сайтом shlifarb.com.ua. Не згодні з ними - не використовуйте ресурс (сайт).

Користування сайтом

Сайт shlifarb.com.ua (далі "Шліфарб", "ШЛІ(Ф)АРБ") надає дозвіл на перегляд чи завантаження представлених на ньому матеріалів лише для особистого (некомерційного) користування, що не буде порушувати авторське право на матеріали компанії. Забороняється користуватися матеріалами для комерційних цілей чи представлення їх, як власних, або поширення в соціальних мережах. Якщо все ж є нагальна необхідність поділитися даними матеріалами на інших ресурсах, повідомте про це співробітників компанії, щоб обговорити можливість використання.

Відмова від відповідальності

Матеріали чи послуги даного сайту надаються так, як вони є прописані. ШЛІ(Ф)АРБ не може гарантувати абсолютної точності чи винятковості представлено інформації по продукції, оскільки всі дані отримані із загальнодоступних матеріалів. Також виробники залишають за собою право в односторонньому порядку змінювати будь-які властивості та характеристики своєї продукції. У всі інші інформаційні матеріали сайту, включаючи послуги чи ціни на продукцію, Шліфарб може вносити зміни будь-коли без попередження про це Користувачів. Ми не гарантуємо, що застаріла інформація обов’язкового буде оновлена та не зобов’язуємося постійно це робити. Ми не несемо відповідальність за збитки, які може отримати Користувач, внаслідок користування сайтом чи неможливості його використання.

Реєстрація

Під час реєстрації Користувач несе повну відповідальність за достовірність залишеної інформації: ім’я, адреса, телефон чи e-mail. Після успішної реєстрації він отримує логін та пароль, який дозволяє переглядати історію замовлень та статуси по замовленнях. Шліфарб не несе відповідальності за безпеку збереження логіну та паролю до кабінету. Користувач особисто має стежити за тим, щоб надані йому доступи не потрапили до третіх осіб без його відома. Користувач сам несе відповідальність за будь-які дії, що виконуються в його кабінеті. При втраті доступів бажано повідомити ШЛІ(Ф)АРБ в цілях збереження важливої інформації по замовленнях.

Цінова політика сайту

Ціни вказані на продукцію в каталозі діють виключно на продукцію інтернет-магазину на сайті shlifarb.com.ua, вони можуть відрізнятися від цін у виставкових залах компанії ШЛІ(Ф)АРБ чи для постійних клієнтів.

Питання доставки

ШЛІФАРБ не несе відповідальності за товар, який був переданий будь-якій транспортній компанії та не може відповідати за його цілісність чи вчасну доставку. При оформленні доставки продукція страхується на повну вартість. У випадку пошкодження під час доставки ТК має відшкодувати збитки.

Спілкування на сайті

При звернені до Шліфарб через будь-які форми зв’язку, Користувач особисто несе відповідальність за їх законність та цензуру. Всі повідомлення не повинні порушувати прав чи свобод інших користувачів сайту та мають відповідати чинному законодавству України. Шліфарб лишає за собою право проводити модерацію будь-яких ваших повідомлень та використовувати їх на власний розсуд. ШЛІ(Ф)АРБ не несе ніякої відповідальності за повідомлення, які користувач лишає на сайті.

Умови обробки персональних даних

Шліфарб використовує сучасні технології для отримання та зберігання інформації від користувачів при відвідуванні сайту. Це можуть бути файли cookies чи інші ідентифікатори відстеження, як то Google Analytics. Отримані дані можуть бути використані: для відповіді на Ваші питання чи запити; для вирішення та запобігання проблем, пов’язаних з продукцією чи наданими послугами; для оптимізації наших послуг, через маркетингову комунікацію; для надання виключно корисної інформації про послуги чи продукцію, використовуючи будь-які сучасні сервіси комунікації з користувачами сайту (SMS, E-mail, Viber, Telegram, Facebook, Instagram тощо). Лишаючи свою контактну інформації на сайті в будь-якій формі, Користувач автоматично надає згоду на її обробку.

Безпека збереження персональних даних

Ми цінуємо виявлену до нас довіру і забезпечуємо належний рівень захисту інформації, яку залишають Користувачі сайту. По мірі оновлення технологій захисту персональних даних для інтернет-ресурсів, зобов’язуємося оновлювати свій ресурс в цілях забезпечення неперервного захисту отриманої інформації.