Підтримай ЗСУ! 10% від вашого замовлення буде перераховано до Благодійного фонду Сергія Притули.
Особистий кабінет

Важливі новини

Останні новини з життя ШЛІ(Ф)АРБ. Інформація про семінари, які плануються або вже закінчилися, спеціальні пропозиції на продукцію, а також інші цікаві події компанії

Розширення асортименту фарб Sadolin Professional
Вже на складі! Тонована відразу з заводу ЧОРНА трендова фарба професійної лінійки Sadolin Professional доступна для замовлення на сайті.
02.08.2022
Розпродаж залишків Pinotex

Знижка -20% діє на такі покриття для деревини:
➤ біоцидна ґрунтовка - Pinotex Wood Primer, 1 л
➤ атмосферостійка фарба - Pinotex Wood Paint Aqua, 2.5 л

05.07.2022
Благодійний фонд Сергія Притули

Українці, вітаємо! Наша компанія й надалі продовжує допомагати та підтримувати ЗСУ, але з 1 липня 2022 року 10% від суми всіх інтернет-замовлень ми перебазовуватимемо вже до Благодійного фонду Сергія Притули.
Фондів та організацій зараз багато і долучитися до підтримки армії хочеться хоча б через кільки з них.

01.07.2022
Деревозахист Pinotex
Звертаємо вашу увагу на покриття для деревини Pinotex. Адже зараз саме час потурбувати про захист дерев’яних поверхонь незалежно від того чи це фасад будинку чи звичайний паркан.
01.06.2022
Гарна новина

З великою радістю повідомляємо, що сьогодні, 2 травня 2022, ми отримали першу поставку лакофарбової продукції відомих світових брендів Sadolin, Pinotex та Hammerite!

Незважаючи на війну в Україні бізнес має працювати! Більше того, саме завдяки бізнесу економіка країни скоріше повернеться в норму і зможе підтримувати своїх громадян на належному рівні!

02.05.2022
завершено
Старт програми "Підтримка ЗСУ"

Українці, вітаємо! Ми запускаємо програму "Підтримка ЗСУ" і пропонуємо вам долучитися до фінансової підтримки наших військових! 10% від суми всіх інтернет-замовлень ми будемо перераховувати до фонду "Повернись живим".

Внесок за червень 2022 року зроблено!

08.04.2022
Ще публікації