Особистий кабінет

Важливі новини

Останні новини з життя ШЛІ(Ф)АРБ. Інформація про семінари, які плануються або вже закінчилися, спеціальні пропозиції на продукцію, а також інші цікаві події компанії

Навчальний семінар в Одесі

На вихідних відбувся практичний навчальний семінар в Одесі. Продовжуємо знайомити малярне суспільство з праймерами лінійки Sadolin.

27.11.2023
Осінні спецпропозиції

Час знижок продовжується! І щоб тримати вас в курсі на що і які знижки діють восени 2023 року ми будемо постійно оновлювати цю замітку. Адже легше знайти потрібний акційний продукт, якщо все зібрано на одній сторінці :)

01.11.2023
Благодійний фонд Сергія Притули

Внесок за жовтень зроблено!
Українці, вітаємо! Наша компанія й надалі продовжує допомагати та підтримувати ЗСУ. З 1 липня 2022 року ми здійснюємо внески до Благодійного фонду Сергія Притули.

01.11.2023
Відкриття студії фарб Sadolin Professional, Харків

В Харкові відкрито студію фарб Sadolin Professional!
Вітаємо всіх з цією подією, як наших Партнерів, так і наших Клієнтів.
Адже нова локація в мужньому та стійкому місті дає надію на світле майбутнє!

19.10.2023
Практичний навчальний семінар в Києві

Ділимося з вами відеозаписами навчального семінару, вже доступні для перегляду на нашому каналі YouTube!

Влітку 2023 року відбувся закритий практичний навчальний семінар в Києві для підвищення кваліфікації наших Партнерів з використання продукції торгової марки Sadolin. Обговорювалися різні проблеми с поверхнями, які можуть виникнути в роботі.

01.08.2023
Обмін досвідом серед майстрів - "Курілка"

Минулого тижня, 14 та 15 липня, наші Партнери з Вінниці та Івано-Франківська провели закриті навчальні зустрічі для своїх майстрів з використання продукції Sadolin. Для студії фарб Sadolin Professional в Івано-Франківську це був перший обмін досвідом серед майстрів в такому форматі.

18.07.2023
Ще публікації