Студії фарб Sadolin Professional

СТУДІЯ ФАРБ “Sadolin Professional” – це місце, яке демонструє та надихає обирати правильний продукт та ідеальний колір. Інтерактивні зони розкривають всі можливості кольору: його вплив на навколишнє оточення, як він змінюється завдяки освітленню та впливає на настрій.

Ласкаво просимо! до сучасного мультифункціонального простору з необмеженою кількістю яскравих кольорів.

Обрати студію

Ідея та мета

Студії фарб Sadolin Professional покликані показати, що фарби є не просто будівельним матеріалом, а можуть надихнути на створення чогось абсолютно нового навколо та здатні докорінно змінити й покращити якість життя.

Тут, у творчій, затишній та яскравій атмосфері салону фарб, ви отримаєте допомогу у виборі правильного продукту та кольору для облаштування свого/клієнта інтер'єру чи екстер'єру.

Sadolin Professional – багатоцільова територія з безмежним польотом фантазії та величезною кількістю кольорових рішень для її втілення.

Ідея та мета створення студій
Екологічність продуктів

Екологічність

Здорове та безпечне дозвілля починається з екологічності нашого помешкання, тобто з екологічності фарби, якою ми обробляємо різноманітні поверхні.

І саме покриття виготовленні концерном AkzoNobel займають передові позиції у Світовому рейтингу сталого розвитку, де ключовим завданням є відповідність вимогам зеленого будівництва.

Що ж це означає? А це означає, що фарба на всіх етапах життєвого циклу, від виробництва до її експлуатації, не приносить шкоди навколишньому середовищу.

Лабораторія з тонування фарби

Кожна студія фарб Sadolin Professional має власну лабораторію для тонування лакофарбових покриттів. Тут відразу можна тонувати у підібрані відтінки професійні шведські лакофарбові покриття концерну AkzoNobel.

Комп’ютерне тонування в салоні Sadolin дозволяє максимально точно відтворити обраний відтінок та швидко приготувати фарбу. А якщо вам не вистачило фарби, то можна легко зробити точно такий же відтінок знову.

Мінімальний об’єм фарби для тонування складає 500 мл, все залежить від обраного продукту та кольору, в який бажаєте тонувати. Також, в залежності від обсягу, час тонування може бути близько 15 хв.

Лабораторія з тонування фарби
Наші студії Sadolin Professional

Наші студії

Студія фарб Sadolin Professional є простором для натхнення та демонстрації можливості кольору, а також дозволяє отримати допомогу в його підборі, тому ми прагнемо розширити мережу професійних студій Sadolin Professional.

Адже затишок та приємна атмосфера салону дозволять дизайнерам, майстрам та іншим клієнтам поринути у світ яскравих кольорів і забезпечать відмінний результат.

Початок уже покладено, тому ми радо презентуємо перелік міст зі студіями фарб Sadolin Professional, де кожен майстер чи аматор зможе отримати професійну консультацію.

Зупинятися не плануємо, тому будемо підтримувати наших партнерів та надалі займатися розширенням салонів для полегшення вашого творчого пошуку.

Студія фарб у Києві

Студія фарб Sadolin Professional в столиці України знаходиться за адресою:

➤ Київ, вул. Новокостянтинівська, 1

Кваліфіковані спеціалісти салону завжди раді допомогти вам в підборі фарби та кольору для забезпечення відмінного результату по проєкту.

Студія фарб у Києві
Студія фарб Софіївська-Борщагівка

Студія фарб Софіївська-Борщагівка

НОВА студія фарб Sadolin Professional на околицях Києва знаходиться за адресою:

➤ с. Софіївська-Борщагівка, вул. Волошкова, 1

Привітний кваліфікований персонал новенького салону завжди готовий допомогти реалізувати всі ваші мрії в досягненні максимально комфортної та яскравої атмосфери вашого інтер'єру завдяки безлічі кольорових рішень Sadolin.

Студії фарб в Одесі

В Одесі у вас є можливість відвідати одну з 2-х студій фарб Sadolin Professional, які знаходиться за адресами:

Одеса, вул. Балківська, 120/2

Одеса, вул. Толбухіна, 135, Мегадом

В салонах вам завжди раді допомогти та надати професійне консультування у виборі фарби для вашого проєкту, а також в підборі кольорів та тонуванні продукту.

Студії фарб в Одесі
Студія фарб в Івано-Франківську

Студія фарб в Івано-Франківську

В Івано-Франківську студію фарб Sadolin Professional ви можете відвідати за адресою:

➤ Івано-Франківськ, вул. Олександра Довженка, 55

Співробітники салону нададуть вам всю необхідну інформацію про продукцію бренду та допоможуть підібрати гармонічну кольорову гаму для оформлення інтер’єру.

Студія фарб у Вінниці

Студія фарб Sadolin Professional у Вінниці розмістилась за адресою:

➤ Вінниця, вул. Пирогова, 97

Як і у всіх салонах Sadolin Professional тут ви отримаєте професійну та якісну допомогу як у підборі правильного продукту для тієї чи іншої задачі, так і кваліфікований підбір відповідного відтінку.

Студія фарб у Вінниці
Студія фарб у Харкові

Студія фарб у Харкові

НОВА студія фарб Sadolin Professional відкрилась у мужньому місті Харків та знаходиться за адресою:

➤ Харків, вул. Дудинської, 1А

Привітні та оптимістичні співробітники нового салону радо допоможуть у виборі правильного продукту чи кольору, а також відразу на місці затонують фарбу на оригінальному тонувальному обладнанні.

Чому студія фарб?

 • ✅ Привітний кваліфікований персонал
 • ✅ На 100% оригінальна та якісна продукція
 • ✅ Великий вибір лакофарбових покриттів та супутніх матеріалів
 • ✅ Безліч каталогів та інших матеріалів для підбору кольорової гамми
 • ✅ Все необхідне від ідеї до реалізації проєкту в одному місці
 • ✅ Ну і звісно ж, справжня смачна кава☕

Яскрава та затишна атмосфера студії творить справжні дива! Завітайте, щоб переконатися особисто :)

Чому студія фарб?

Студії фарб "Sadolin Professional"

 • Всі
 • Київ
 • Одеса
 • Івано-Франківськ
 • Вінниця
 • Харків
 • Далі буде...
Map lazy

Студії фарб Sadolin Professional

Замовити в 1 клік

Ваші дані захищені
Thank you

Дякуємо

Ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Політика конфіденційності

Copyright © 2009-2024 ТОВ ШЛІФАРБ