Особистий кабінет

Поради та рекомендації

Тут зібрані корисні статті по роботі з продукцією, рекомендації по вибору лакофарбових матеріалів, схеми по етапах роботи над поверхнею, нюанси по обробці деревини, інші лайфхаки.

Як правильно наносити олію на деревину?

Як правильно наносити олію для зовнішніх робіт на деревину, якщо хочете забезпечити вашим дерев'яним меблям чи терасі натуральний вигляд та довговічний захист?

Концерн AkzoNobel N.V. та його бренди
Концерн AkzoNobel N.V. - голландська транснаціональна корпорація, яка виготовляє фарби та експлуатаційні покриття по всьому світу. Пропонує стійкі та інноваційні рішення, на які дедалі більше покладаються Клієнти, Партнери та Планета.
Як знайти показник ЛОС для фарб Sadolin?
Вибір безпечних фарб з низьким вмістом летких органічних сполук (ЛОС) безпосередньо пов'язаний з самим показником ЛОС, тому в цій замітці ми покажемо вам як знайти цей показник для фарб торгових марок Sadolin, Sadolin Professional, Nordsjö та Nordsjö Professional.
Що таке ЛОС?
ЛОС впливають на якість внутрішнього повітря та можуть мати короткотермінові та довготермінові негативні наслідки для здоров'я людини та довкілля. Знання про ЛОС допомагає робити більш обізнаний вибір продуктів для зниження впливу на здоров'я і покращення екологічної безпеки.
Якою ганчіркою можна мити пофарбовану поверхню?
Одне з доволі частих питань, які ми чуємо від своїх Клієнтів. Тому протестували миття поверхні пофарбованої Sadolin різними видами ганчірок, щоб обрати найкращий варіант!
Фарбування керамічної плитки
В тестуванні взяли участь ✔Керамічна плитка ✔Ґрунти Sadolin Bindo Base і Master Base ✔Фарби Sadolin Bindo 7 та EasyCare Kitchen&Bathroom ✔Малярні стрічки HPX
Ще публікації