Особистий кабінет

Умови повернення чи обміну товару

Повернення товару

Компанія ТОВ “ШЛІФАРБ” гарантує повернення або обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів». (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12)

Умови повернення:

- Товар не підходить Покупцеві за кольором або фасовкою/об’ємом.
- Затонована (пігментована, колорована тощо) продукція НЕ підлягає поверненню/обміну, оскільки є Вашим індивідуальним замовленням. Тому рекомендуємо перед фарбуванням великого обсягу робити тест-зразки обраного Вами кольору безпосередньо на об'єкті Вашої мрії по підготовленій під фарбування поверхні.
- Збережена заводська цілісність упаковки без пошкоджень і слідів використання.
- Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару.
- Зворотна доставка товарів здійснюється за рахунок Покупця.

У разі якщо Покупець має намір обміняти або повернути товар належної якості, але він відноситься до категорії товарів зазначених в чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF), компанія залишає за собою право відмовити споживачу відповідно до того самого Закону «Про захист прав споживачів». (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12)

Увага! Компанія ТОВ “ШЛІФАРБ” знімає з себе відповідальність за відшкодування шкоди в разі, якщо товар був пошкоджений або недоукомплектований, але про цей факт не було оформлено претензії на місці, при його отриманні!

Якщо виникають питання по поверненню або обміну телефонуйте за номером (044) 467-70-30 або своєму менеджеру.