Особистий кабінет

Точність передачі кольору

Точність передачі кольору

Точність передачі кольору

Ми намагалися максимально точно передати кольори лакофарбової продукції на екрані Вашого комп'ютера або мобільного пристрою. Але кольори на екрані можуть відрізнятися від реальної продукції, оскільки передача кольору залежить від налаштувань колірного профілю та розширення Вашого монітора.

З огляду на таку особливість, радимо не покладатися виключно на ті кольори, які Ви бачите на екрані монітора відвідавши наш сайт.

Якщо Ви хочете отримати 100% впевненість в кольорі матеріалів, відвідайте наш виставковий зал за адресою Київ, вул. Деревообробна 5, де є безліч зразків та каталогів, за допомогою яких можна підібрати необхідний відтінок.

Увага!

Обов'язково потрібно зробити пробне фарбування бажаного продукту на своїй поверхні перед замовленням матеріалів для глобальної обробки. Замовте можливу мін. к-ть бажаного продукту для виготовлення майстер-зразка, щоб переконатися в отриманні оптимального результату!

Перевіряйте блиск і колір на майстер-зразку. Скарги на невідповідність блиску і кольору не можуть бути прийняті після фінішної обробки!