Особистий кабінет

Нова формула Pinotex Classic та оновлена Ultra

Шановні Клієнти та Партнери!
НОВИНКИ! Незабаром у продажу лазур для деревини Pinotex Classic з новою формулою – на водорозчинній основі. А також лазур Ultra зі зменшеним вмістом ЛОС.

Оскільки всі країни Європи та більшість країн світу прагнуть більш здорового середовища проживання й збереження природи, Україна не може залишатися осторонь. Тому зовсім скоро очікуємо заміну сольвентного просочення Pinotex Classic на просочення на водній основі та лазур Ultra з удосконаленою формулою. А поки нові продукти в дорозі, розберімо переваги водорозчинних покриттів⇓

Нова формула Pinotex Classic та Ultra фото 1

Нова формула Pinotex Classic та Ultra фото 1 - shlifarb.com.ua

Просочення на водорозчинній основі, це тип ЛФМ, в якому вода є основним розчинником. На відміну від традиційних просочень на розчинниках, така лазур містить набагато менше ЛОС або взагалі не містить шкідливих хімічних речовин.

Переваги лакофарбових матеріалів на водорозчинній основі

ЛКМ на водорозчинній основі вважаються більш безпечними та екологічними з низки причин:
➤ Менший вміст шкідливих речовин у складі продукту, таких як розчинники та хімічні сполуки. Це робить їх безпечнішими для здоров'я людей.
➤ Низький рівень випаровування. Оскільки таке просочення випаровується повільніше, то створюється менше шкідливої пари й менше забруднюється повітря, що позитивно позначається на якості повітря в навколишньому середовищі.
➤ Мають менший запах, що робить їх приємнішими для роботи та викликає менший дискомфорт.
➤ Менша шкода для навколишнього середовища, оскільки при утилізації утворюється менша кількість небезпечних відходів, що знижує негативний вплив на навколишнє середовище.
➤ Екологічна стійкість. Просочення на водорозчинній основі зазвичай є більш екологічно стійкими. Вони можуть бути біорозкладними або містити меншу кількість важких металів та інших шкідливих речовин, які можуть забруднювати ґрунт та воду при їх викиді.

Враховуючи всі ці переваги, ми сміливо можемо вважати просочення на водорозчинній основі безпечнішою та екологічно дружньою альтернативою алкідним просоченням.

Крім екологічної складової важливими аргументами є і переваги самого використання такого просочення:

  • Якість обробки. ЛФМ на водорозчинній основі мають відмінну покривну здатність і хорошу адгезію. Вони забезпечують гладке та рівномірне покриття без розводів та плям.
  • Більший вибір кольорів. Тонуються в широкому спектрі кольорів та відтінків, що дає більше можливостей для творчого дизайну та декоративного оздоблення. Також відтворення бажаного кольору на водорозчинних продуктах точніше, ніж на сольвентних.
  • Зручність у використанні. Продукти легко наносяться будь-якими робочими інструментами.
  • Потрібно менше часу для висихання, що дозволяє скоротити час, необхідний для завершення проєкту.
  • Легке очищення, надлишки лазурі легко видалити з робочих інструментів за допомогою води та мила.

Слідкуйте за анонсами, що дізнатися, коли лазур для деревини на водорозчинній основі Pinotex Classic та Ultra вже буде доступна для замовлення!