Особистий кабінет

Маркування Ecolabel

Ecolabel – знак екомаркування ЄС, якому вже 30 років, що сертифікує продукти з гарантованим, незалежно перевіреним низьким впливом на навколишнє середовище протягом всього життєвого циклу, від видобутку сировини до утилізації, за схемою згідно з ISO 14024.

Маркування Ecolabel фото 1

Маркування Ecolabel фото 1 - shlifarb.com.ua

Екомаркування ЄС контролюється Європейською комісією та державами-членами, які керуючись прописаним в Регламенті Європейського Парламенту та Ради вимогам й приймають рішення про присвоєння знаку екомаркування тому чи іншому продукту. Така сертифікація є найнадійнішою оскільки рішення приймаються не однією країною.

Будь-яка сертифікована продукція окрім знаку екомаркування має свій реєстраційний номер, за яким можна перевірити правдивість сертифікації на офіційному сайті Європейської комісії ec.europa.eu.

Реєстраційний номер Ecolabel для продуктів AkzoNobel - SE/044/001. Він вказаний під знаком Ecolabel на тарі відповідного продукту.

Наразі екопродукцією можна вважати наступні фарби Sadolin:

Маркування Ecolabel фото 2

Маркування Ecolabel фото 2 - shlifarb.com.ua

Маркування Ecolabel – європейський сертифікований знак екологічно чистого продукту більш безпечного для здоров'я. Тому ви можете сміливо використовувати екологічну фарбу Sadolin, навіть якщо вдома є алергіки чи малі діти.

Тема екомаркування та екопродукції ширше розкрита в нашій презентації про “еко”▼