Особистий кабінет

Бренди

Ми працюємо

з такими світовими брендами

Наведіть на логотип бренду, щоб прочитати опис

AkzoNobel

AkzoNobel – провідний бренд з постачання промислових проміжних покриттів та фінішних продуктів для деревини з огляду на матеріали на основі деревини. Матеріали AkzoNobel забезпечать високоякісне оздоблення меблів, паркету, торгових залів, офісних приміщень або корабельного інтер'єру. AkzoNobel працює для клієнтів, враховує потреби та пропонує відповідні комплексні рішення для обробки поверхні.

Sadolin

Sadolin – один з 53 брендів концерну AkzoNobel. Світовий бренд фарб для декоративного покриття поверхонь. Прагнемо вдосконалити та покращити життя людей, додаючи в нього естетику і тривалий термін зберігання зовнішнього вигляду оточуючих речей. Sadolin пропонує комплексні рішення для декоративного фарбування поверхонь інтер'єрів та екстер'єрів: від початкової стадії підготовки поверхні до фінішного покриття. Сталість та якість кольору - сильні сторони бренду Sadolin. Тому фарби відповідають тим вимогам, на які розраховує клієнт.

Pinotex

Pinotex – обробка деревини від А до Я! Бренд концерну AkzoNobel, який спеціалізується на комплексному захисті дерев'яних поверхонь. Продукція використовується для зовнішнього покриття дерев'яних будинків і не тільки: захист від мікроорганізмів (грибки, водорості, цвіль тощо) і УФ-випромінювання, глибоко проникає всередину покриття, зберігає зовнішній вигляд і структуру деревини від 3 до 12 років, а технологія «Stay Clean» забезпечує самоочищення поверхні. Pinotex допомагає та надихає досягати найкращих результатів.

Sikkens

Sikkens Wood Coatings – природа об'єднує! Ще один світовий бренд шведського концерну AkzoNobel. Продукція Sikkens створена для захисту від зовнішніх впливів і підтримання натурального стану деревини в промислових масштабах: ґрунти, герметики, клеї, масла, просочення тощо. Високий рівень технічних знань, інноваційні технології покриття і безперервний рух в майбутнє дорівнює відмінній якості продукції. Sikkens - якість роботи гарантує успіх!

Hammerite

Продукція бренду Hammerite призначена для обробки металевих поверхонь: оновлює старі поверхні та захищає від іржі до 8 років. Фарби Hammerite створюють міцне і надійне фінішне покриття з водовідштовхувальними і стійкими до ударів властивостями металевої поверхні. Завдяки висихання на протязі 2 годин можна фарбувати великі конструкції за один день. Бренд Hammerite також належить концерну AkzoNobel.

Malchem

Продукція по металу бренду Malchem виготовляється в Польщі і доступна на ринку Європи вже більше 30 років. Фарби, ґрунтовки, лаки, захисні або антикорозійні покриття Malchem використовуються в промисловості для обробки металоконструкцій та інших металевих поверхонь. Можливе виготовлення індивідуальних рішень під конкретні потреби клієнта. Malchem - тривалий захист від корозії!

VR Coatings

VR Coatings (Vita Robus Coatings) – лінійка продуктів по обробці різних видів дерев'яної поверхні. Ми надаємо нашим клієнтам надійні та повноцінні рішення у сфері покриттів по дереву. VR Coatings об'єднує знання щодо обробки деревини та інновації, щоб розширювати існуючі кордони та пропонувати продукти нового покоління. Системи покриттів VR Coatings призначені для догляду та тривалого захисту деревини при внутрішніх та зовнішніх роботах.

Graco

Компанія Graco є світовим лідером з виробництва обладнання для розпилення і нанесення лакофарбових матеріалів, перемішування фарб, дозування клею або герметика, гідравлічного промислового обладнання.

Sunmight

Sun Abrasives прагне виробляти абразивні матеріали вищої якості, щоб задовольнити високі очікування своїх клієнтів. Компанія постійно розробляє нові та інноваційні продукти, щоб надати більше переваг клієнтам при роботі з абразивним покриттям.

Anza

ANZA – професійні малярські інструменти, покликанням яких є полегшення та створення комфортних умов роботи для маляра. Компанія Anza є однією з провідних компаній малярних інструментів на ринку Північної Європи, яка постійно оновлює свій асортимент, враховуючи думку своїх Клієнтів. Саме завдяки тому, що компанія завжди прислухається до своїх користувачів, вона стала лідером ринку малярських інструментів.

Titebond

Titebond – американська торгова марка з виробництва високоякісного клею та герметиків для дерева та інших поверхонь. Клей для дерева доступний з класом водостійкості від D2 до D4, що швидко схоплює, не токсичний і не абразивний. Широкий асортимент герметиків дозволятиме усунути всі шви або щілини на поверхні, можна фарбувати, термін служби 40 років.

Linzer

Linzer сім'я компаній, що обслуговує малярну галузь з найбільшим вибором професійних малярських інструментів та інструментів DIY протягом понад 130 років. Компанія заснована в 1892 році та має лінійку продукції, яка здатна закрити будь-які потреби при виконанні малярних робіт забезпечуючи надійність, професійність та неперевершену якість. Linzer - ми керуємося переконанням, що ви зможете знайти все необхідне в одному місці та мати партнера-виробника, який піклується про успіх вашого бізнесу так само, як і ви. З Linzer ви можете бути впевнені, що отримаєте найкраще поєднання якості, сервісу та вартості.

Blue Dolphin

Blue Dolphin пропонує продукцію, створену з урахуванням потреб малярів. Наші стрічки, що стійкі до УФ і сонячних променів, не протікають при фарбуванні та добре прилипають до різних поверхонь. Легко знімаються, не залишаючи слідів клею. Клей, що використовується, екологічний та без розчинників. Завдяки великому намотуванню на рулон, ви економите при покупці та використанні. Ціна доступна. Ідеально підходить як професіоналам, так і індивідуальним користувачам.

HPX

HPX – широкий спектр клейких стрічок (скотчу) з Бельгії, виражених у професійному рішенні та які відповідають найвищим стандартам якості. Бренд HPX постійно працює над поліпшення та розвиток своєї діяльності. Асортимент стрічок HPX складається з 10 товарних категорій, які призначені для застосування в автомобільній сфері, промисловості, будівництві. Стрічки (скотч) HPX займають важливу ринкову частку в кількох країнах Східної Європи та представлені у більш ніж 3000 торгових точках у 20 країнах світу.

Tajima

TAJIMA - один з небагатьох брендів, які ставлять якість на перше місце при виробництві своєї продукції. Компанія приділяє особливу увагу вибору сталі для ручних пил, ножів та сегментних лез. В кожному інструменті втілені відмінна ергономіка та чудовий дизайн. Продукція бренду Tajima високоякісна, надійна та міцна.

Pica

Pica - іноваційні розмічувальні інструменти, які дозволяють легко виконувати роботи по розмітці різниї деталей при малярних роботах. Хоча продукція Pica може здаватися знайомою - маркери, олівці та інші інструменти, що розмічають поверхні, які ми бачили безліч разів, але одразу як ви починаєте ними користуватися, ви розумієте їх інноваційність. Тому під гаслом "Pica Markers Innovative" компанія відразу пояснює свою філософію бренду.

Wooster

Wooster Brush Company, заснована у 1851 році в місті Вустер, штат Огайо, США, спеціалізується на виробництві інноваційних та високоефективних малярських інструментів. Ви можете бути впевнені в якості ваших малярських інструментів, надійність яких підтверджується репутацією назви Wooster.

ШЛІФАРБ

Ми працюємо

з такими світовими брендами

Шліфарб, akzonobel
AkzoNobelAkzoNobel – провідний бренд з постачання промислових проміжних покриттів та фінішних продуктів для деревини з огляду на матеріали на основі деревини. Матеріали AkzoNobel забезпечать високоякісне оздоблення меблів, паркету, торгових залів, офісних приміщень або корабельного інтер'єру. AkzoNobel працює для клієнтів, враховує потреби та пропонує відповідні комплексні рішення для обробки поверхні.
Посмотреть товары
Шліфарб, sadolin
SadolinSadolin – один з 53 брендів концерну AkzoNobel. Світовий бренд фарб для декоративного покриття поверхонь. Прагнемо вдосконалити та покращити життя людей, додаючи в нього естетику і тривалий термін зберігання зовнішнього вигляду оточуючих речей. Sadolin пропонує комплексні рішення для декоративного фарбування поверхонь інтер'єрів та екстер'єрів: від початкової стадії підготовки поверхні до фінішного покриття. Сталість та якість кольору - сильні сторони бренду Sadolin. Тому фарби відповідають тим вимогам, на які розраховує клієнт.
Посмотреть товары
Шліфарб, pinotex
PinotexPinotex – обробка деревини від А до Я! Бренд концерну AkzoNobel, який спеціалізується на комплексному захисті дерев'яних поверхонь. Продукція використовується для зовнішнього покриття дерев'яних будинків і не тільки: захист від мікроорганізмів (грибки, водорості, цвіль тощо) і УФ-випромінювання, глибоко проникає всередину покриття, зберігає зовнішній вигляд і структуру деревини від 3 до 12 років, а технологія «Stay Clean» забезпечує самоочищення поверхні. Pinotex допомагає та надихає досягати найкращих результатів.
Посмотреть товары
Шліфарб, sikkens
SikkensSikkens Wood Coatings – природа об'єднує! Ще один світовий бренд шведського концерну AkzoNobel. Продукція Sikkens створена для захисту від зовнішніх впливів і підтримання натурального стану деревини в промислових масштабах: ґрунти, герметики, клеї, масла, просочення тощо. Високий рівень технічних знань, інноваційні технології покриття і безперервний рух в майбутнє дорівнює відмінній якості продукції. Sikkens - якість роботи гарантує успіх!
Посмотреть товары
Шліфарб, hammerite
Hammerite — Продукція бренду Hammerite призначена для обробки металевих поверхонь: оновлює старі поверхні та захищає від іржі до 8 років. Фарби Hammerite створюють міцне і надійне фінішне покриття з водовідштовхувальними і стійкими до ударів властивостями металевої поверхні. Завдяки висихання на протязі 2 годин можна фарбувати великі конструкції за один день. Бренд Hammerite також належить концерну AkzoNobel.
Посмотреть товары
Шліфарб, malchem
Malchem — Продукція по металу бренду Malchem виготовляється в Польщі і доступна на ринку Європи вже більше 30 років. Фарби, ґрунтовки, лаки, захисні або антикорозійні покриття Malchem використовуються в промисловості для обробки металоконструкцій та інших металевих поверхонь. Можливе виготовлення індивідуальних рішень під конкретні потреби клієнта. Malchem - тривалий захист від корозії!
Посмотреть товары
Шліфарб, vr-coatings
VR CoatingsVR Coatings (Vita Robus Coatings) – лінійка продуктів по обробці різних видів дерев'яної поверхні. Ми надаємо нашим клієнтам надійні та повноцінні рішення у сфері покриттів по дереву. VR Coatings об'єднує знання щодо обробки деревини та інновації, щоб розширювати існуючі кордони та пропонувати продукти нового покоління. Системи покриттів VR Coatings призначені для догляду та тривалого захисту деревини при внутрішніх та зовнішніх роботах.
Посмотреть товары
Шліфарб, graco
Graco — Компанія Graco є світовим лідером з виробництва обладнання для розпилення і нанесення лакофарбових матеріалів, перемішування фарб, дозування клею або герметика, гідравлічного промислового обладнання.
Посмотреть товары
Шліфарб, sunmight
SunmightSun Abrasives прагне виробляти абразивні матеріали вищої якості, щоб задовольнити високі очікування своїх клієнтів. Компанія постійно розробляє нові та інноваційні продукти, щоб надати більше переваг клієнтам при роботі з абразивним покриттям.
Посмотреть товары
Шліфарб, anza
AnzaANZA – професійні малярські інструменти, покликанням яких є полегшення та створення комфортних умов роботи для маляра. Компанія Anza є однією з провідних компаній малярних інструментів на ринку Північної Європи, яка постійно оновлює свій асортимент, враховуючи думку своїх Клієнтів. Саме завдяки тому, що компанія завжди прислухається до своїх користувачів, вона стала лідером ринку малярських інструментів.
Посмотреть товары
Шліфарб, titebond
TitebondTitebond – американська торгова марка з виробництва високоякісного клею та герметиків для дерева та інших поверхонь. Клей для дерева доступний з класом водостійкості від D2 до D4, що швидко схоплює, не токсичний і не абразивний. Широкий асортимент герметиків дозволятиме усунути всі шви або щілини на поверхні, можна фарбувати, термін служби 40 років.
Посмотреть товары
Шліфарб, linzer
Linzer

Linzer сім'я компаній, що обслуговує малярну галузь з найбільшим вибором професійних малярських інструментів та інструментів DIY протягом понад 130 років. Компанія заснована в 1892 році та має лінійку продукції, яка здатна закрити будь-які потреби при виконанні малярних робіт забезпечуючи надійність, професійність та неперевершену якість. Linzer - ми керуємося переконанням, що ви зможете знайти все необхідне в одному місці та мати партнера-виробника, який піклується про успіх вашого бізнесу так само, як і ви. З Linzer ви можете бути впевнені, що отримаєте найкраще поєднання якості, сервісу та вартості.

Посмотреть товары
Шліфарб, blue-dolphin
Blue Dolphin

Blue Dolphin пропонує продукцію, створену з урахуванням потреб малярів. Наші стрічки, що стійкі до УФ і сонячних променів, не протікають при фарбуванні та добре прилипають до різних поверхонь. Легко знімаються, не залишаючи слідів клею. Клей, що використовується, екологічний та без розчинників. Завдяки великому намотуванню на рулон, ви економите при покупці та використанні. Ціна доступна. Ідеально підходить як професіоналам, так і індивідуальним користувачам.

Посмотреть товары
Шліфарб, hpx
HPXHPX – широкий спектр клейких стрічок (скотчу) з Бельгії, виражених у професійному рішенні та які відповідають найвищим стандартам якості. Бренд HPX постійно працює над поліпшення та розвиток своєї діяльності. Асортимент стрічок HPX складається з 10 товарних категорій, які призначені для застосування в автомобільній сфері, промисловості, будівництві. Стрічки (скотч) HPX займають важливу ринкову частку в кількох країнах Східної Європи та представлені у більш ніж 3000 торгових точках у 20 країнах світу.
Посмотреть товары
Шліфарб, tajima
Tajima

TAJIMA - один з небагатьох брендів, які ставлять якість на перше місце при виробництві своєї продукції. Компанія приділяє особливу увагу вибору сталі для ручних пил, ножів та сегментних лез. В кожному інструменті втілені відмінна ергономіка та чудовий дизайн. Продукція бренду Tajima високоякісна, надійна та міцна.

Посмотреть товары
Шліфарб, pica
PicaPica - іноваційні розмічувальні інструменти, які дозволяють легко виконувати роботи по розмітці різниї деталей при малярних роботах. Хоча продукція Pica може здаватися знайомою - маркери, олівці та інші інструменти, що розмічають поверхні, які ми бачили безліч разів, але одразу як ви починаєте ними користуватися, ви розумієте їх інноваційність. Тому під гаслом "Pica Markers Innovative" компанія відразу пояснює свою філософію бренду.
Посмотреть товары
Шліфарб, wooster
WoosterWooster Brush Company, заснована у 1851 році в місті Вустер, штат Огайо, США, спеціалізується на виробництві інноваційних та високоефективних малярських інструментів. Ви можете бути впевнені в якості ваших малярських інструментів, надійність яких підтверджується репутацією назви Wooster.
Посмотреть товары